We create flexible and reliable PKI solutions

PKI | HSM | PKCS | CA | OCSP | TSP | S/MIME

We create flexible and reliable PKI solutions

Our latest news

Trust our knowledge and experience. Follow the latest information in the field of PKI and increase the security of your organization.

Graphics

Discover our solutions

Pomagamy naszym klientom chronić wrażliwe dane i zabezpieczamy ich korespondencję elektroniczną. Budujemy elastyczne, skalowalne rozwiązania, gwarantujące poufność i integralność danych. Dostarczamy najnowsze technologie i wieloletnie doświadczenie oparte na branżowej wiedzy z zakresu cyber security oraz samodzielnie wypracowanym najlepszym praktykom. W wyniku naszych wdrożeń powstają bezpieczne systemy szyfrowania i uwierzytelniania. Specjalizujemy się w takich obszarach jak PKI, podpisy elektroniczne, zarządzanie certyfikatami czy bezpieczna komunikacja.

Here's what you'll find in our service portfolio

cCA to aplikacja, która pełni rolę Urzędu Certyfikacji w infrastrukturze klucza publicznego. Dzięki cCA możesz wystawiać certyfikaty cyfrowe, które za pomocą predefiniowanych szablonów spełnią wymaganiami określone przez eIDAS oraz CA/Browser Forum. Ponadto, cCA wspiera protokół OCSP, który umożliwia weryfikację ważności certyfikatów w czasie rzeczywistym.

cTSA to aplikacja pełniąca rolę urzędu znakowania czasem w infrastrukturze klucza publicznego, zgodna z IETF RFC 3161 i IETF RFC 5816. cTSA umożliwia uzyskanie czasowej pieczęci dla cyfrowych dokumentów i podpisów elektronicznych. Pieczęć czasowa jest cyfrowym zapisem czasu i daty, która jest ściśle powiązana z podpisywanymi dokumentami i pozwala na weryfikację ich oryginalności i integralności w określonym momencie czasowym.

Autem montes excepteur ipsam dolore eros scelerisque vulputate varius in? Justo porta cubilia quia itaque architecto, lorem eleifend, ultrices ultrices enim molestie dui commodi viverra eu lorem reprehenderit felis saepe, veniam facilisis diamlorem lacus? Maxime magna aliqua.

Signive to narzędzie służące do walidacji podpisów i pieczęci elektronicznych. Umożliwia ono sprawdzenie autentyczności i integralności dokumentów elektronicznych, takich jak umowy, faktury czy inne dokumenty wymagające ważności prawnej. Dzięki Signive użytkownicy mogą mieć pewność, że podpis elektroniczny umieszczony na dokumencie został wystawiony przez osobę uprawnioną oraz że dokument nie uległ modyfikacji po podpisaniu.

cCA
cTSA
cToolkit
Signive

Your security and compliance is our mission. Our solutions are designed in accordance with regulations and standards.

API working graphics

Bezpieczna wymiana informacji elektronicznych

Dostarczamy niezawodne rozwiązania technologiczne firmom niezależnie od wielkości – nasi klienci to zarówno startupy, jak i MŚP, a także organizacje publiczne. Jeśli szukasz skalowalnego rozwiązania zapewniającego funkcje bezpieczeństwa (bezpieczne przesyłanie danych, kontrola dostępu, szyfrowanie i podpisywanie dokumentów, przesyłanie wiadomości), trafiłeś w odpowiednie miejsce. Budujemy oprogramowanie wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie, współpracując z najlepszymi europejskimi dostawcami sprzętu kryptograficznego jak Thales czy Utimaco. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć spersonalizowaną ofertę dla każdego klienta, niezależnie od branży.

Our PKI solutions

PKI to połączenie innowacyjnej technologii i kryptografii. Oprogramowanie Cryptive to jednak znacznie więcej – oferujemy naszym klientom bardzo precyzyjnie zaprojektowany model działania z jasnymi i przejrzystymi procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa. Twoja firma zyskuje:

  • Zabezpieczenie poufnych danych przed utratą.
  • Kontrolę dostępu użytkowników do systemów i aplikacji – nasze systemy szczegółowo określają role i podział odpowiedzialności uczestników infrastruktury.
  • Zgodność z wymogami prawa, w tym rozporządzeniem eIDAS.
Banner Graphics

Are you looking for a solution that will provide you with both maximum security and user convenience? Contact us to find out how we can help you.

All rights reserved to Cryptive Krzysztof Osiński – 2023

Follow us on